Niestandardowe wymiary rolet

window-lamp-618040_1920

Częstym problemem występującym przy wyborze i zakupie różnych elementów wystroju wnętrz jest niestandardowy wymiar przestrzeni. Zwykle w takich sytuacjach większość osób próbuje dostosować dany sprzęt pod te wymiary między innymi poprzez przycinanie. Obecnie jednak takie rozwiązanie jest zupełnie bez sensu.

Można przecież skorzystać z możliwości wykonania na zamówienie – wówczas można dostać dokładnie to, czego się chce i co będzie świetnie się sprawdzało w danym miejscu. Niestandardowe wymiary posiadają również rolety, a raczej – niestandardowe są wymiary okien i ich ram, na których mają zostać zamontowane. Rodzaj nie ma tu znaczenia, czy są to rolety dekoracyjne velux, rolety plisowane fakro czy też eleganckie rolety – ich wszystkich dotyczy temat często niestandardowych wymiarów.

Niestandardowe wymiary rolet nie są obecnie problemem dla żadnego producenta. Oczywiście w stałych ofertach są dostępne praktycznie od ręki rolety, których wymiary nadają się do różnych standardowych wymiarów okien, ale istnieje również możliwość wykonania rolety na zamówienie zgodnie z życzeniem klienta.

Długość oczekiwania jest uzależniona od danej oferty producenta – niejednokrotnie przycięcie rolety do ściśle określonego wymiaru może zostać wykonane natychmiast, od ręki, zaś przy niektórych zamówieniach czas oczekiwania może wynosić do kilku dni, choć warto zaznaczyć, że jest to zależne od rodzaju i ilości zamówienia.

Eleganckie rolety, polecane przez architektów wnętrz: http://dodatki.velset.pl/2042.dodatki-do-okien-dachowych,2044.wewnetrzne.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *