Samodzielny montaż i demontaż rolet

louver-930187_1920

Kwestia samodzielnego montażu większości sprzętów jest obecnie jednym z najważniejszych czynników, którymi się kieruje przy ich wyborze. Oczywiście możliwość samodzielnego montażu jest niezwykle wygodną opcją, bo nie ma potrzeby ustalania u umawiania się z fachowcem na konkretny dzień, czy godzinę.

Poza tym, obecnie w konstrukcjach wielu sprzętów jest to czynnik zdecydowanie brany pod uwagę. Podobnie sprawa wygląda w kwestii montażu rolet. Niezależnie od wybranego rodzaju, czy będą to rolety dekoracyjne velux, rolety plisowane fakro lub rolety rzymskie velux w ich konstrukcji jest zawsze brana pod uwagę możliwość samodzielnego montażu.

Ogromną zaletą konstrukcyjną produkowanych obecnie rolet jest to, że nie ma absolutnie żadnej konieczności nawiercania jakichkolwiek otworów w celu zamontowania rolety. Wystarczy odpowiednio złożyć całość i zawiesić na ramie okiennej. Po prawidłowo wykonanym montażu roleta będzie z całą pewnością poprawnie pełniła swoją funkcję. Całość jest bardzo prosta w montażu,  zwłaszcza w samodzielnym i nikomu nie sprawi nawet najmniejszych problemów.

Demontaż zresztą jest równie prosty i polega tylko na ściągnięciu wcześniej założonych elementów, zaś po ich ściągnięciu nie są w ogóle widoczne żadne ślady jakiegokolwiek użytkowania na ramie okiennej. Samodzielna możliwość zamontowania rolet jest niewątpliwie bardzo przydatnym i praktycznym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *